Just SMTP (7.x-2.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: On
sk: Zapnúť

en: Password
sk: Heslo

en: Mail
sk: Pošta

en: Off
sk: Vypnúť

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
sk: Ak váš SMTP server nevyžaduje autentifikáciu, ponechajte prosím prázdne.

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
sk: E-mailová adresa kam bude odoslaný testovací e-mail.
