Just SMTP (7.x-2.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: On
tr: Açık

en: Password
tr: Parola

en: Mail
tr: Posta

en: Off
tr: Kapalı

en: SMTP Authentication
tr: SMTP Kimlik Doğrulaması

en: A test e-mail has been sent to @email. You may want to !check for any error messages.
tr: @email adresine bir test maili gönderildi. Hata mesajları için !check sayfasına bakabilirsiniz.
