JWPlayer Report (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: List
hi: सूची

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Date
hi: तारीख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Views
hi: द्रश्य

en: Start Date
hi: आरंभ तारीख

en: End Date
hi: अंतिम तारीख
