JWPlayer Report (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Download
nl: Downloaden

en: Date
nl: Datum

en: Views
nl: Overzichten

en: Range
nl: Bereik

en: Start Date
nl: Begindatum

en: End Date
nl: Einddatum
