JWPlayer Report (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: List
pl: Lista

en: Download
pl: Pobierz

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Views
pl: Widoki

en: Range
pl: Zasięg

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: End Date
pl: Data końcowa
