JWPlayer Report (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: List
ru: Список

en: Download
ru: Скачать

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Views
ru: Представление

en: Range
ru: Диапазон

en: Start Date
ru: Дата начала

en: End Date
ru: Дата окончания
