JWPlayer Report (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: List
sv: Lista

en: Download
sv: Ladda ned

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Views
sv: Vyer

en: Start Date
sv: Startdatum

en: End Date
sv: Slutdatum

en: API Secret Key
sv: Hemlig nyckel för API
