JWPlayer Report (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: List
tr: Liste

en: Download
tr: İndir

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Views
tr: Görünümler

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End Date
tr: Bitiş Tarihi
