JWPlayer Report (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: List
be: Спіс

en: Download
be: Сцягнуць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: End Date
be: Дата Заканчэння
