JWPlayer Report (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: List
bg: Списък

en: Download
bg: Свали

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Views
bg: Изгледи
