JWPlayer Report (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: List
da: Vis

en: Download
da: Hent

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Range
da: Spænd

en: Start Date
da: Startdato

en: End Date
da: Slutdato
