JWPlayer Report (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: List
es: Listado

en: Download
es: Descargar

en: Date
es: Fecha

en: Reset
es: Restablecer

en: Views
es: Vistas

en: Range
es: Rango

en: Start Date
es: Fecha inicial

en: End Date
es: Fecha Final
