JWPlayer Report (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: List
eu: Zerrenda

en: Download
eu: Deskargatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Views
eu: Bistak

en: End Date
eu: Bukaera data
