JWPlayer Report (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: List
fi: Lista

en: Download
fi: Lataa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Views
fi: Näkymät

en: Range
fi: Alue

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: End Date
fi: Päättymispäivä
