JWPlayer Report (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: List
he: רשימה

en: Download
he: הורדה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Views
he: היבטים

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום
