JWPlayer Report (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: List
hr: Popis

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma
