JWPlayer Report (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: List
ro: Listă

en: Download
ro: Descarcă

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Views
ro: Vizualizări
