JWPlayer Report (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: Download
sk: Prevziať

en: Date
sk: Dátum

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia
