JWPlayer Report (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: List
uk: Список

en: Download
uk: Завантаження

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Views
uk: Види

en: Range
uk: Діапазон

en: Start Date
uk: Дата початку

en: End Date
uk: Кінцева дата
