JWPlayer Report (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: List
ur: فہرست

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Views
ur: ویوز
