Kalatheme (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Image
ku: وێنە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
