Kalatheme (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Second
my: ဒုတိယ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
