Kalatheme (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: content
uk: матеріал

en: Comments
uk: Коментарі

en: - None -
uk: - Немає -

en: Image
uk: Зображення

en: Main
uk: Головна

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Phone
uk: Телефон

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Allowed values list
uk: Список дозволених значень

en: Second
uk: Другий

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Column 1
uk: Колонка 1

en: Column 2
uk: Колонка 2

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: - Use default -
uk: - Використовувати стандартну -

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
uk: Можливі значення, що може містити це поле. По одному значенню на рядок у форматі ключ|мітка

en: Responsive
uk: Адаптивне

en: Tablet
uk: Планшет

en: Column Header
uk: Заголовок колонки

en: Hastings
uk: Гастінгс
