Kalatheme (7.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: content
cy: cynnwys

en: Comments
cy: Sylwadau

en: - None -
cy: - Dim -

en: Image
cy: Delwedd

en: Header
cy: Pennawd

en: Phone
cy: ffôn

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: Second
cy: Eiliad

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Status message
cy: Neges statws
