Kalatheme (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: content
kk: контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Image
kk: Сурет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
