Kalatheme (7.x-1.0-rc3) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: content
mr: मजकूर

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Main
mr: मुख्य

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या
