Kalatheme (7.x-1.0-rc3) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: content
nn: innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Image
nn: Bilete

en: Header
nn: Topptekst

en: Phone
nn: Telefon

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Second
nn: Sekund

en: Featured
nn: Framheva

en: Main menu
nn: Hovudmeny
