Kalatheme (7.x-1.0-rc3) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: content
sq: përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Header
sq: Titulli

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: (active tab)
sq: (tab aktive)
