Kalatheme (7.x-1.0-rc3) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Second
sr: Секунда

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Status message
sr: Статусна порука
