Kalatheme (7.x-1.0-rc4) - en to km translation catalogue (43 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: error
km: កំហុស

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Error
km: កំហុស

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Allowed values list
km: បាន​អនុញ្ញាត​បញ្ជីតម្លៃ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: warning
km: ព្រមាន

en: Themes
km: ស្បែក

en: ok
km: យល់ព្រម

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Recommended version:
km: កំណែ​ដែល​ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​អនុសាសន៍ ៖

en: Security update:
km: បច្ចុប្បន្នភាព​សុវត្ថិភាព ៖

en: Latest version:
km: កំណែ​ចុងក្រោយ​បំផុត ៖

en: Development version:
km: កំណែ​អភិវឌ្ឍន៍ ៖

en: Also available:
km: មាន​ផងដែរ ៖

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Drupal core
km: សារៈសំខាន់​របស់ Drupal

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Includes: %includes
km: រួម​បញ្ចូល ៖ %includes

en: Disabled modules
km: បាន​បិទ​ម៉ូឌុល

en: Disabled themes
km: បាន​បិទ​ស្បែក

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Includes:
km: រួម​មាន​ ៖

en: Enabled: %includes
km: បាន​បើក​ ៖ %includes

en: Disabled: %disabled
km: បាន​បិទ​ ៖ %disabled

en: Depends on: !basethemes
km: អាស្រ័យ​លើ​ ៖ !basethemes

en: Required by: %subthemes
km: ទាម​ទារ​ដោយ​ ៖ %subthemes

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
km: តម្លៃ​អាច​ដែល​វាល​នេះ​អាច​មាន ។ បញ្ចូល​តម្លៃ​មួយ​ក្នុង​មួយ​ជួរ ក្នុង​ទ្រង់ទ្រាយ ពាក្យ​គន្លឹះ|ស្លាក ។
