Kalatheme (7.x-1.0-rc4) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Comments
mk: Коментари

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Modules
mk: Модули

en: Themes
mk: Теми
