Kalatheme (7.x-1.0-rc4) - en to th translation catalogue (30 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: content
th: เนื้อหา

en: error
th: ผิดพลาด

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Modules
th: โมดูล

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Warning
th: การเตือน

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Allowed values list
th: รายการค่าที่อนุญาต

en: Info
th: ข้อมูล

en: warning
th: คำเตือน

en: Themes
th: แบบเว็บไซต์

en: Recommended version:
th: รุ่นที่แนะนำ:

en: Security update:
th: อัพเดตความปลอดภัย:

en: Latest version:
th: รุ่นล่าสุด:

en: Development version:
th: รุ่นกำลังพัฒนา:

en: Also available:
th: การอัพเดตอื่นๆ:

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Includes: %includes
th: รวมถึง: %includes

en: Disabled modules
th: ปิดใช้งานโมดูล

en: Disabled themes
th: ธีมที่ไม่ได้เปิดใช้

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: (active tab)
th: (แท็บปัจจุบัน)

en: Status message
th: สถานะข้อความ

en: - Use default -
th: - ใช้ค่าปริยาย -
