Kalatheme (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: content
mg: votoatiny

en: Comments
mg: Heviteny

en: error
mg: hadisoana

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao
