Kalatheme (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: error
si: දෝෂය

en: Image
si: රූපය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: Error
si: දෝෂය

en: Second
si: තත්පර

en: warning
si: අනතුරු ඇඟවීම
