Kalatheme (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: content
ast: conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: error
ast: fallu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Image
ast: Imaxe

en: Modules
ast: Preseos

en: Error
ast: Fallu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Allowed values list
ast: Llistáu de valores permitios

en: warning
ast: avisu
