Kalatheme (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: warning
dz: ཉེན་བརྡ།

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་
