Kalatheme (7.x-1.2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Status message
ht: Mesaj sou eta
