Kalatheme (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Image
ps: انځور

en: Error
ps: تیروتنه

en: Header
ps: سرۍ

en: Warning
ps: خبرتيا

en: OK
ps: سمه ده

en: Second
ps: دوهم

en: Info
ps: مالومات

en: Themes
ps: ویینې

en: Featured
ps: ځانګړي

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
