Kalatheme (7.x-1.3) - en to lo translation catalogue (12 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Modules
lo: ໂມດູລ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Featured
lo: ລັກສະນະເດັ່ນ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ

en: Secondary menu
lo: ເມນູທີ່ສອງ

en: (active tab)
lo: (ແຖບທີ່ກຳລັງໃຊ້ງານ)

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ
