Kalatheme (7.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Header
az: Başlıq

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Allowed values list
az: İcazə verilən dəyərlər siyahısı

en: Second
az: Saniyə

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Status message
az: Status mesajı
