Kalatheme (7.x-3.0-beta1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: content
os: мидис

en: Comments
os: Комментари

en: error
os: рæдыд

en: Image
os: Сурæт

en: Modules
os: Модултæ
