Kalatheme (7.x-3.0-rc1) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: content
lv: saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: error
lv: kļūda

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Modules
lv: Moduļi

en: Error
lv: Kļūda

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: warning
lv: brīdinājumi

en: Themes
lv: Tēmas

en: ok
lv: labi

en: Recommended version:
lv: Ieteicamā versija:

en: Security update:
lv: Drošības atjauninājums:

en: Latest version:
lv: Jaunākā versija:

en: Development version:
lv: Izstrādes versija:

en: Also available:
lv: Pieejams arī:

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Drupal core
lv: Drupal kodols

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Includes: %includes
lv: Iekļauj: %includes

en: Disabled modules
lv: Atspējotie moduļi

en: Disabled themes
lv: Atspējotās tēmas

en: Styles
lv: Stili

en: Slate
lv: Akmens

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Includes:
lv: Ietver:

en: Disabled: %disabled
lv: Atspējots: %disabled

en: Depends on: !basethemes
lv: Atkarīgs no: !basethemes

en: Required by: %subthemes
lv: Pieprasa: %subthemes

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lv: Šī lauka iespējamās vērtības. Katrā rindā viena vērtība. Vērtības formāts ir atslēga|nosaukums.

en: Responsive
lv: Responsīvs
