Kalatheme (7.x-3.0-rc3) - en to be translation catalogue (54 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: content
be: змест

en: Actions
be: Дзеянні

en: error
be: памылка

en: Add
be: Дадаць

en: Modules
be: Модулі

en: Error
be: Памылка

en: Warning
be: Увага

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Allowed values list
be: Спіс дазволеных значэнняў

en: Info
be: Інфармацыя

en: warning
be: папераджэньне

en: Themes
be: Тэмы

en: Permission
be: Дазвол

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: ok
be: так

en: Recommended version:
be: Рэкамендаваная версія:

en: Security update:
be: Абнаўленне бяспекі:

en: Latest version:
be: Апошняя версія:

en: Development version:
be: Версія для распрацоўнікаў:

en: Also available:
be: Таксама даступна:

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Drupal core
be: Ядро Drupal

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Add new content
be: Дадаць новае змесціва

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: @current of @max
be: @current з @max

en: Search form
be: Форма пошуку

en: Includes: %includes
be: Уключае: %includes

en: Disabled modules
be: Адключаныя модулі

en: Disabled themes
be: Адключаныя тэмы

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Error installing / updating
be: Памылка пры ўсталёўцы / абнаўленні

en: Installed %project_name successfully
be: %project_name паспяхова усталяваны

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
be: Абнаўленне паспяхова закончана. Ваш сайт выпушчаны з рэжыму абслугоўвання.

en: Installation was completed successfully.
be: Усталёўка была паспяхова завершаная.

en: Installation failed! See the log below for more information.
be: Усталёўка не атрымалася! Глядзіце ніжэй журнал для атрымання большай інфармацыі.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
be: Абнаўленне не ўдалося! Глядзіце журнал ніжэй з  дэталёвай інфармацыяй. Ваш сайт застаецца ў рэжыме абслугоўвання.

en: Provided archive contains no files.
be: У архіве няма файлаў.

en: Includes:
be: Уключае:

en: Enabled: %includes
be: Уключана: %includes

en: Disabled: %disabled
be: Адключана: %disabled

en: Depends on: !basethemes
be: Залежыць ад: !basethemes

en: Required by: %subthemes
be: Патрабуецца для: %subthemes

en: Update manager
be: Кіраўнік абнаўленняў

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
be: Поле можа ўтрымліваць дазволеныя значэнні. Увядзіце адно значэнне на радок у фармаце ключ|цэтлік.

en: Table summary
be: Падсумаванне табліцы
