Kalatheme (7.x-3.0-rc3) - en to bo translation catalogue (60 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: content
bo: ནང་དོན

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Number of columns
bo: བསྟར་བའི་གྲངས

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Allowed values list
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་ཐོ

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Recommended version:
bo: འོས་སྦྱོར་གྱི་པར་གཞི།

en: Security update:
bo: བདེ་འཇགས་ཐད་ཀྱི་གསར་སྒྱུར།

en: Latest version:
bo: པར་གཞི་གསར་ཤོས།

en: Development version:
bo: གསར་སྤེལ་བྱེད་བཞིན་པའི་པར་གཞི།

en: Also available:
bo: ད་དུང་སྤྱོད་རུང་བ་ལ།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Drupal core
bo: Drupal ནང་སྙིང

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Add new content
bo: ནང་དོན་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
bo: འཕྲེད་ཀྱི་སྙོམ་སྒྲིག་གིས་ནང་ཚན་དག་གཡོན་འགོ་ནས་གཡས་ལ་འཇོག གྱེན་གྱི་སྙོམ་སྒྲིག་གིས་ནང་ཚན་དག་གཡོན་འགོ་ནས་འོག་ཏུ་འཇོག

en: @current of @max
bo: @max་ནས་@current

en: Search form
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་གནས

en: Includes: %includes
bo: %includes་འདུས་ཡོད།

en: Disabled modules
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་བའི་མ་དཔེ

en: Disabled themes
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་བའི་བརྗོད་གཞི

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Error installing / updating
bo: སྒྲིག་འཇུག་གམ་གསར་སྒྱུར་སྐབས་ཀྱི་ནོར་འཁྲུལ

en: Installed %project_name successfully
bo: %project_name་ཡི་སྒྲིག་འཇུག་ལེགས་འགྲུབ་བྱུང་བ།

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
bo: སྒྲིག་འཇུག་ཡོངས་སུ་ལེགས་འགྲུབ་བྱུང་། ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་དེ་ཉམས་གསོའི་རྣམ་པ་ལས་ཕྱིར་བུད་འདུག

en: Installation was completed successfully.
bo: སྒྲིག་འཇུག་ཡོངས་སུ་ལེགས་འགྲུབ་བྱུང་།

en: Installation failed! See the log below for more information.
bo: སྒྲིག་འཇུག་ལེགས་འགྲུབ་མ་ཐུབ། གཤམ་གྱི་ཟིན་ཐོའི་ཆ་འཕྲིན་ལ་ཞིབ་ཏུ་གཟིགས་རོགས།

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
bo: སྒྲིག་འཇུག་ལེགས་འགྲུབ་མ་ཐུབ། གཤམ་གྱི་ཟིན་ཐོ་ནས་ཆ་འཕྲིན་ལ་ཞིབ་ཏུ་གཟིགས་རོགས། ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་སྔར་བཞིན་ཉམས་གསོའི་རྣམ་པར་གནས་ཡོད།

en: Provided archive contains no files.
bo: མཁོ་སྤྲོད་བྱས་པའི་ཡིག་ཚགས་ཀྱི་ནང་དུ་ཡིག་ཆ་མི་འདུག

en: Includes:
bo: འདིའི་ནང་དུ་ཡོད་པ།

en: Enabled: %includes
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཚར་བ། %includes

en: Disabled: %disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཚར་བ། %disabled

en: %base_theme (!base_label)
bo: %base_theme ༼!base_label༽

en: Depends on: !basethemes
bo: !basethemes་ལ་གཞི་བརྟེན་དགོས།

en: Required by: %subthemes
bo: %subthemes་ལ་མཁོ་དགོས་ཡོད

en: Update manager
bo: གསར་སྒྱུར་དོ་དམ་ལག་ཆ

en: Fill up single line
bo: ཕྲེང་གཅིག་ཁ་སྐོང་བ

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
bo: གནས་ཁོངས་འདིར་སྤྱད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས། ཡིག་ཕྲེང་རེར་ཐོབ་གྲངས་རེ་དང་༼ཐོབ་གྲངས|ཁ་བྱང༽གི་རྣམ་པའི་ནང་དུ་འཇུག་དགོས།

en: If you disable this option, a grid with only one row will have the same number of table cells (<TD>) as items. Disabling it can cause problems with your CSS.
bo: གལ་སྲིད་གདམ་ཚན་འདི་ནུས་མེད་བཟོས་ན། འཕྲེད་ཕྲེང་གཅིག་གི་ནང་དུ་རྣམ་གྲངས་དང་མཚུངས་པའི་རེའུ་མིག་གི་མིག་ཁུང་༼<TD>༽ཡོད་པའི་དྲ་མིག་ཞིག་ཡོད་ངེས། དེ་ནུས་མེད་བཟོས་ན་CSS གནོད་དོན་འཕྲད་སྲིད།

en: Include a caption for better accessibility of your table.
bo: འགྲེལ་བཤད་ཅིག་བསྣན་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་རེའུ་མིག་གི་བེད་སྤྱོད་ནུས་པ་ཇེ་ལེགས་གཏོང་བ།
