Kalatheme (7.x-3.0-rc3) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: warning
dz: ཉེན་བརྡ།

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག
