Kalatheme (7.x-3.0-rc3) - en to el translation catalogue (58 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: content
el: ύλη

en: Actions
el: Ενέργειες

en: error
el: σφάλμα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Modules
el: Μονάδες

en: Error
el: Σφάλμα

en: Number of columns
el: Αριθμός στηλών

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: OK
el: ΟΚ

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Allowed values list
el: Λίστα επιτρεπόμενων τιμών

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: Info
el: Πληροφορίες

en: warning
el: προειδοποίηση

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Permission
el: Άδεια

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Recommended version:
el: Προτεινόμενη έκδοση:

en: Security update:
el: Ενημέρωση ασφαλείας:

en: Latest version:
el: Τελευταία έκδοση:

en: Development version:
el: Έκδοση υπό ανάπτυξη:

en: Also available:
el: Επίσης διαθέσιμα:

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Drupal core
el: Πυρήνας του Drupal

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Add new content
el: Υποβολή νέας ύλης

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: @current of @max
el: @current από @max

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης

en: Includes: %includes
el: Περιλαμβάνει: %includes

en: Disabled modules
el: Απενεργοποιημένες μονάδες

en: Disabled themes
el: Απενεργοποιημένες θεματικές παραλλαγές

en: Styles
el: Στυλ

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: (active tab)
el: (ενεργή καρτέλα)

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Error installing / updating
el: Σφάλμα κατά την εγκατάσταση / ενημέρωση

en: Installed %project_name successfully
el: Το έργο %project_name εγκαταστάθηκε με επιτυχία

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
el: Η εγκατάσταση ολοκληρώθηκε με επιτυχία. Ο ιστότοπός σας έπαψε να βρίσκεται σε λειτουργία συντήρησης.

en: Installation was completed successfully.
el: Η εγκατάσταση ολοκληρώθηκε με επιτυχία.

en: Installation failed! See the log below for more information.
el: Η εγκατάσταση απέτυχε! Για περισσότερες πληροφορίες δείτε την καταγραφή παρακάτω.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
el: Η εγκατάσταση απέτυχε! Για περισσότερες πληροφορίες δείτε την καταγραφή παρακάτω. Ο ιστότοπός σας παραμένει σε λειτουργία συντήρησης.

en: Provided archive contains no files.
el: To αρχειοθετημένο αρχείο που δόθηκε δεν περιέχει αρχεία.

en: Includes:
el: Περιλαμβάνει:

en: Enabled: %includes
el: Ενεργοποιημένο: %includes

en: Disabled: %disabled
el: Απενεργοποιημένη: %disabled

en: Depends on: !basethemes
el: Εξαρτάται από: !basethemes

en: Required by: %subthemes
el: Απαιτείται από: %subthemes

en: Update manager
el: Διαχειριστής ενημερώσεων

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
el: Οι δυνατές τιμές που θα περιέχει το πεδίο. Εισάγετε μία τιμή σε κάθε γραμμή, στη μορφή κλειδί|ετικέτα.
