Kalatheme (7.x-3.0-rc3) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: content
eo: enhavo

en: Actions
eo: Agoj

en: error
eo: eraro

en: Add
eo: Aldonu

en: Modules
eo: Moduloj

en: Error
eo: Eraro

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: warning
eo: averto

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Permission
eo: Permeso

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Recommended version:
eo: Rekomendita versio:

en: Security update:
eo: Sekureca ĝisdatigo:

en: Latest version:
eo: Lasta versio:

en: Development version:
eo: Programada versio:

en: Also available:
eo: Ankaŭ disponebla:

en: Drupal core
eo: Drupal-kerno

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: Search form
eo: Serĉformularo

en: Includes: %includes
eo: Inkluzivas: %includes

en: Disabled modules
eo: Malŝaltitaj moduloj

en: Disabled themes
eo: Malŝaltitaj haŭtoj
