Kalatheme (7.x-3.0-rc3) - en to eu translation catalogue (49 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: content
eu: edukia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: error
eu: errorea

en: Add
eu: Gehitu

en: Modules
eu: Moduluak

en: Error
eu: Errorea

en: Number of columns
eu: Zutaberen zenbakia

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Warning
eu: Kontuz

en: OK
eu: Ados

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Allowed values list
eu: Balioko zerrenda onartu

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: Info
eu: Informazioa

en: warning
eu: abisua

en: Themes
eu: Temak

en: Permission
eu: Baimena

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Recommended version:
eu: Gomendatutako bertsioa:

en: Security update:
eu: Segurtasun eguneraketa:

en: Latest version:
eu: Azken bertsioa:

en: Also available:
eu: Baita erabilgarri:

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Drupal core
eu: Drupal funtsezkoa

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Add new content
eu: Eduki berria sortu

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: Includes: %includes
eu: Sartu: %includes

en: Disabled modules
eu: Ezgaitutako moduluak

en: Disabled themes
eu: Ezgaitutako gaiak

en: Styles
eu: Estiloak

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Installed %project_name successfully
eu: %project_name ongi instalatu da

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
eu: Instalazioa arrakastatsua. Zure webgunea mantentze modutik atera da.

en: Installation was completed successfully.
eu: Instalazioa arrakastatsua.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
eu: Instalazioak huts egin du! Begiratu log-a informazio gehio jasotzeko. Gunea oraindik mantentze moduan dago.

en: Update manager
eu: Egunetaketa kudeatzailea

en: Fill up single line
eu: Lerro bakoitza bete

en: Table summary
eu: Laburpenaren taula

en: Short description of table
eu: Taularen deskribapen laburra
