Kalatheme (7.x-3.0-rc3) - en to hr translation catalogue (56 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: content
hr: sadržaj

en: Actions
hr: Akcije

en: error
hr: greška

en: Add
hr: Dodaj

en: Modules
hr: Moduli

en: Error
hr: Greška

en: Number of columns
hr: Broj stupaca

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Warning
hr: Upozorenje

en: OK
hr: U redu

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Allowed values list
hr: Popis dopuštenih vrijednosti

en: warning
hr: upozorenje

en: Themes
hr: Predlošci

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Recommended version:
hr: Preporučena inačica:

en: Security update:
hr: Sigurnosna nadogradnja:

en: Latest version:
hr: Posljednja inačica:

en: Development version:
hr: Inačica u razvoju:

en: Also available:
hr: Također dostupno:

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Drupal core
hr: Drupal jezgra

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Add new content
hr: Dodaj novi sadržaj

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: @current of @max
hr: @current od @max

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: Includes: %includes
hr: Uključuje: %includes

en: Disabled modules
hr: Onemogućeni moduli

en: Disabled themes
hr: Onemogućene teme

en: Styles
hr: Stilovi

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Error installing / updating
hr: Greška pri instalaciji / nadogradnji

en: Installed %project_name successfully
hr: Uspješno instaliran %proejct_name

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
hr: Instalacija uspješno dovršena. Vaša lokacija je umrežena.

en: Installation was completed successfully.
hr: Instalacija uspješno dovršena.

en: Installation failed! See the log below for more information.
hr: Instalacija neuspjela! Pregledajte zapisnik za više informacija.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
hr: Instalacija neuspjela! Pregledajte zapisnik za više informacija. Vaša lokacija je još uvijek van mreže.

en: Provided archive contains no files.
hr: Predmetna arhiva ne sadrži datoteke.

en: Includes:
hr: Uključuje:

en: Enabled: %includes
hr: Omogućeno: %includes

en: Disabled: %disabled
hr: Onemogućeno: %disabled

en: Depends on: !basethemes
hr: Ovisi o: !basethemes

en: Required by: %subthemes
hr: Nužno za: %subthemes

en: Update manager
hr: Upravljanje nadogradnjama

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
hr: Moguće vrijednosti polje može sadržati. Unesite jednu vrijednost po redu, u obliku ključ|etiketa.
