Kalatheme (7.x-3.0-rc3) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: warning
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: ok
pa: ਠੀਕ ਹੈ

en: Search form
pa: ਖੋਜ ਫਾਰਮ
